http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Buněčná výživa.  

 

Buněčná výživa je o tom, jakou potravu poskytujeme buňkám.

Buněčná výživa je nutriční program, který byl vypracován tak, aby buňky našeho těla (malé živé částečky), získaly co nejvíce potravy. To umožňuje buňkám růst, regenerovat se a plnit své funkce s maximální efektivitou. Výsledkem je, že my sami se cítíme a vypadáme lépe, zlepšuje se naše schopnost bránit se a bojovat proti nemocem a podle potřeby kontrolovat svou hmotnost.

Jakákoli živá buňka se vyživuje, tj. zachycuje z vnějšího prostředí pro sebe poživatelné látky (v podobě jednotlivých molekul nebo velkých skupin molekul - částeček jídla, a někdy dokonce celých buněk menší velikosti) a různě tyto látky využívá.

Garantovaná správná buněčná výživa je považována za mnohem složitější proces, než jen vyloučení určitých excesů v běžném stravování. Jde zde o mnoho více, než jenom o přidání nemnoha vitaminů, přírodních potravin a šťáv apod.

Buněčná výživa začíná dokonalým nutričním programem, který obsahuje všechny nezbytné stopové prvky, vyváženou stravou a vyvarování se excesů, které jsou známé jako zdraví škodlivé. Současně to znamená využít předností, které nám nabízí bohatství informací z botanického světa díky tomu, že kombinujeme výživné byliny užitečné pro zdraví.

www.coralclubprague.cz - Buněčná výživa (photo)

Jednou z hlavních předností výrobků Coral Club je skutečnost, že všechny přípravky jsou založeny právě na buněčné výživě, tj. na plnohodnotné systematické výživě buněk lidského organizmu. Nutriční program je skvělý začátek, ale je to jen začátek. Díky snadné aplikaci správné výživy nebudete cítit velký rozdíl, pokud by organizmus měl problém ji strávit a absorbovat všechny potřebné živiny, což je to nejdůležitější.

Bohužel, u příliš velkého množství lidí může být schopnost vstřebávání živin snížena nebo oslabena v důsledku špatných stravovacích návyků, neustálých diet a dalších faktorů, které mohou vést k závažným stresům, které tak často doprovázejí náš život. To znamená, že mnozí se stravují dobře, ale nezískávají ze stravy všechny výhody.

Jedním z nejdůležitějších aspektů buněčné výživy je, že dává jistotu, že náš organizmus v maximální míře absorbuje živinami, které konzumujeme. Můžeme tak neutralizovat některé škodlivé účinky na stravovací návyky, stresující životní styl, dokonce i na drobnější choroby a zahájit proces regenerace buněk pomocí správných vyživujících látek.

Buněčná výživa činí ještě jeden krok vpřed. Důležitou součástí buněčné výživy je skupina mikroživin a bylinek, které pomáhají při dodávání energie buňkám našeho organizmu, aby mohly fungovat efektivněji a využívat výživu tak, aby dále zlepšovala naše zdraví a vitalitu. Tento proces „aktivizace buněk“ je výsledkem výjimečného a vyváženého složení mikroživin, které jsou obsaženy ve všech produktech Coral Club. Díky tomu cítíme, že zlepšuje naše zdraví, zvyšuje se energii a vitalita. Současně máme jistotu, že získáváme takový druh výživy, která nám pomůže předcházet a bojovat proti chorobám.

Je těžké popsat úplně všechny nutriční a biochemické aspekty buněčné výživy. Vždy je lepší, když si člověk sám vyzkouší buněčnou výživu a sám pak pocítí rozdíl!