http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Multiaktivní zvlhčující krém (Multi-active moisturizer)

krém (57 g) Cena: 700 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Multiaktivní krém pro suchou, citlivou pokožku.

Poskytuje ji vlhkost, dává kůži pružnost , stimuluje a regeneruje. Zabraňuje tvorbě vrásek, podporuje zdravou a mladistvou pleť.

Multiaktivní přísady:

Vitamin C - je hlavním anti-oxidantem a který naše pleť potřebuje, aby zůstala zářivá a pevná. Vitamin C rozzáří pleť, chrání ji před volnými radikály a podporuje regeneraci nových kolagenových vláken.

Ovocná kyselina urychluje proces aktualizace buněk.

Olivový olej zabraňuje předčasné tvorbě vrásek a ztrátě vlhkosti.

Lykopen - známý svými protirakovinnými účinky chrání pleť před negativními vlivy UV záření a vznikem vrásek. Lykopen pomáhá zabraňovat vzniku rakoviny kůže, projevy akné, zlepšuje obranyschopnost kůže a celého našeho těla. Pozitivní vlastnosti na kůži se projevují od 5 mg lykopenu denně, což odpovídá 6 zralým rajčatům. Zřetelně zpomaluje stárnutí buněk, zejména těch, které jsou nejvíce vnímavé k vlivům prostředí.

Extrakt z japonského zeleného čaje - antioxidant, protizánětlivý, antikarcinogenní. Studie provedené na lidské pokožce ukázaly, že polyfenoly zeleného čaje (gtp) chrání před snížením imunity díky ultrafialovému záření (uvb) a před vznikem rakoviny kůže.

Extrakt z ovesných otrub bohaté na minerální látky (zejména vápník) přispívají k remineralizaci pleti a v kombinaci s maliníkovými listy pleť jemně harmonizují a čistí. Dodává pleti sametově hladký a jemný vzhled.

Vitamíny А, Е zpomalují tvorbu vrásek a zlepšují elasticitu pleti, chrání buněčné membrány před oxidačním poškozením.

 

Složení: deionizovaná voda, aloe vera gel, rýžový olej, sorbitol, glycerostearan SE, dimehikon, cetylalkohol, squalen, triglyceridy kyseliny kaprylové, polyakrylamid, C 13-14 izoparafín, lauret-7, jojobový olej, olivový olej, extrakt z kiwi, extrakt z hroznů, extrakt z japonského zeleného čaje, extrakt z ovesných otrub, vitamín Е, vitamín А, hyaluronan sodný, ascorbyl glucosamine, allantoin, esenciální oleje z grapefruitu, pomerancovy olej, olej z šípku, essential olej ylang ylang, andělika, lykopen.

Použití: Nanést malé množství krému na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).Pridat.eu


Recenze na Multiaktivní zvlhčující krém (Multi-active moisturizer)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět