http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Balzám na obličej i celého těla “ EMU olej s Tea Tree Oil ” (Emu oil with Tea Tree oil)

balzám (15 ml) Cena: 440 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Produkt je balzám na bázi pštrosího tuku s dodatkem oleje čajovníku, vitamínu E a jiných látek rostlinného původu. Díky vynikajícím vlastnostem pštrosí masti přenáší všechny složky balzámu do hlubokých vrstev kůže, posilňuje jejich užitečné vlastnosti.

Balzám “Emu oil with Tea Tree oil”, zlepšuje:

  • Zepšuje krevní oběh;
  • Podporuje hojení ran;
  • Uvolňuje svaly;
  • Podporuje regeneraci pokožky;
  • Pomáhá při popáleninách různých původů (tepelné, chemické, úpal);
  • Při dlouhodobé aplikaci balzám normalizuje vylučování tukových žláz;
  • Zlepšuje kvalitu, strukturu a vzhled pokožky.

Díky oleji čajovníku a kalendule (hořčina,obsahuje ji květ nechtíka) používá se v kosmetice jako prostředek proti popáleninám, dezinfikuje a hojí rány. Balzám má dobrý vliv na uhrovitou pleť, při podráždění vznětlivých procesech na pokožce.

Olej čajovníku - olej - léčitel. Čajovník je odlišní od čaje, který poznáváme jako nápoj.je to menší strom podobný cypřiši, je rozšířený v Austrálii, navzdory tomu se dnes pěstuje jako kultivar. Odlišuje se vysokou houževnatostí. Pokračuje v růstu i po setnutí, ale potom ho můžeme zkrátit opět až po 2 letech.

Australským domorodcům byly vlastnosti čajovníku známe už dávno.Když ho zbytek světa považoval za znečišťující strom, oni už používali listy na hojení ran. Olej čajovníku je poměrně nový prostředek, ale jeho oblíbenost rychle roste díky imunostimulujícím vlastnostem.

Včelí vosk, složka balzámu je bohatý na vitamín A karotenoidy, které pozitivně ovlivňují procesy regenerace epitelových tkanin.

Vitamín Е (vitamín krásy) - chrání pleť před vlivem volných radikálů a předchází předčasnému stárnutí pokožky a tvoření vrásek, zabezpečuje pokožku kyslíkem a hydratuje ji, zabezpečuje svěžest a elastičnost.

Olej sladké mandle, marhulové kostky a obilné klíčky pšenice tvoří nádherný změkčující efekt, obsahuje vitamíny, které mají regenerační vlastnosti.

Olej kostek (mandlí a marnil) v kombinaci s pštrosí mastí obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, které mají skvělé zvláčňující vlastnosti.

 

Složení: měsíček lékařský, olivový olej, oleje Emu, olej ze sladkých mandlí, marhulové kostky, klíčky pšenice, včelí vosk, vitamín Е, tea tree oil.

Použití: Konečky prstů naneste malé množství balzámu na očištěnou pleť.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).Pridat.eu


Recenze na Balzám na obličej i celého těla “ EMU olej s Tea Tree Oil ” (Emu oil with Tea Tree oil)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět