http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Jemné čistící mléko (Gentle Cleansing Milk)

čistící mléko (240 ml) Cena: 610 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Jemné čistící mléko pro suchou a citlivou pokožku z nejlepších přírodních složek.

Obsahuje mandlový protein, azulen a rostlinné oleje. Mléko dobře čistí, pomáhá udržovat normální úroveň hydratace a ochranné funkce pokožky. Mléko ji vyživuje, dává jí pružnost a pevnost, zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Lze jej použít i jako pleťovou vodu po holení.

Čistící mléko je ideální k večernímu čištění extrémně suché a citlivé pokožky a odstraňování make-upu.

Důkladné a přitom jemné čištění bez vysušení pokožky.

Hlavní účinné látky:

Azulen - přírodní látky z květů heřmánku, redukuje suchou kůži, svědění a zarudnutí, vyhlazuje suchou a citlivou pokožku.

Mandlový protein - bohatý na aminokyseliny, vyživuje a reguluje zvlhčující pleť.

Avokádový olej - má vysoké výživné a regenerační vlastnosti, obnovuje ochrannou vrstvu pokožky.

Olej ze semen hroznů, obsahuje velké množství bioaktivních látek (zejména oligomerních proantocyanidinů - OPCs). Klinicky byl prokázán vliv těchto látek na zvýšení elasticity pokožky, zvýšení pevnosti kapilár, tepen a žil, zvýšení vitality krevních buněk. Vykazuje velice silnou antioxidační aktivitu, zejména pak v kombinaci s vitaminem C a E. Redukuje kapilární lomivost. Omezuje vznik křečových žil, otoky a bolesti nohou. Vyniká silnou aktivitou proti volným radikálům, inhibicí enzymatických systémů, které rozvíjejí zánět a omezují tvorbu histaminu.

 

Složení: očištěná voda, gel aloe, oleje ze semen z hroznů, světlicový olej, cetearyl alkohol, sorbitol, stearát glycerinu, extrakt z mrkve, dimethicone, tokoferol acetát, stearylalkohol, hydrolyzovaný protein sladkých mandlí, avokádový olej, retinol palmitát, extrakt z měsíčku lékařského, glukóza, amino-methyl-propanol, glukosooxidázy, xanthan gum, azulen, hřebíčkový olej, olej santalové dřevo, olej mandarinka, olej heřmánek, karbomer.

Použití: Čistící mléko naneste ráno i večer krouživými pohyby prstů na pokožku, poté setřete vatovým tampónem. Dočistěte pleťovou vodou a naneste krém.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).Pridat.eu


Recenze na Jemné čistící mléko (Gentle Cleansing Milk)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět