http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Silver gel

gel (44 ml) Cena: 450 Kč
600 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Silver gel, vznikl na základě dlouhodobého výzkumu účinků stříbra, které významně dokáže zlikvidovat celou řadu virů a bakterií. A to bez vzniku rezistence (odolnosti) proti tomuto prvku. Díky tomuto fenoménu je stříbro velmi dobře použitelné jako alternativní prostředek pro prevenci, ale i léčbu různých onemocnění.

Silver gel je unikátním spojením tisíciletých znalostí vlastností stříbra a nanotechnologie - technologie nové doby. Byl podroben tvrdým zkouškám kvality a prokázalo se, že velikost nanočástic stříbra je na světové úrovni nejvyšší účinnosti těchto částic(iontů).

Silver gel je určen pro rychlé místní vstřebání iontů stříbra - likvidátorů bakterií a virů, čímž je posílena imunitní reakce našeho těla a lépe se ubráníme jakémukoliv útoku.

Silver gel je velmi dobře snášenlivý u všech typů pokožky a v každém věku.

Používáme místně tam, kde potřebujeme povrchově i hloubkově likvidovat bakterie a viry. Je vhodný na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin (depilace, holení), štípnutí hmyzem, zánětů a oparů, pomáhají při léčbě kožních nemocí (např.ekzém). Dále je vhodný tam kde chceme dosáhnout rychlého zklidnění pokožky. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky. Vhodný pro všechny typy pleti.

Silver gel - je jemný gel k ošetření hemoroidů / hemeroidů s dezinfekčními a stahujícími účinky. Posiluje cévní stěnu a ošetřuje pokožku v okolí problematických partií. Tlumí bolesti a diskomfort spojený s tímto onemocněním.

Silver gel na bázi koloidního stříbra. Jeho spektrum využití je proto velmi široké. Koloidní stříbro představuje patentovanou technologii SilverSol Technology® poskytuje vysokou biologickou dostupnost, nezpůsobují alergické reakce. Gel se dobře vstřebává a nezanechává na kůži lepivý pocit.

Účinky Koloidního stříbra lidé objevili už před sedmdesáti lety, ukázalo se, že je to výborný bojovník s bakteriemi. Stříbro bylo hlavní částí antibiotické léčby.

Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut nebo méně.

Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie.

 

Složení: stříbro 24 ppm, voda, carbopol, triethanolamin.

Použití:
Příklady použití:
opruzeniny u dětí, různé ekzémy a vyrážky, drobná poranění, kousnutí hmyzem, akné, bolesti lymfatických cest, opary a záněty, krk při „vymluvených“ hlasivkách, po depilaci či holení, po kosmetice.

Silver gel naneseme na místo, které chceme ošetřit, případně lehce rozetřeme prsty - 2 krát denně.

Pro prevenci chřipky a a jiných virových infekcí - Doporučuji aplikovat malé množství gelu na ruce, na nosní křídla a nosní sliznice, 2 krát denně.

Během epidemie chřipky - Doporučuji aplikovat malé množství gelu na ruce, na nosní křídla a nosní sliznice, 4 krát denně.

Skladování: Skladujte v chladném, suchém a tmavém místě.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).Pridat.eu


Recenze na Silver gel

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět