http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Tonizující pleťová voda pro všechny tipy pleti (Skin therapy mist)

pleťová voda (240 ml) Cena: 650 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Unikátní tonizující pleťová voda pro všechny tipy pleti.

  • Zlepšuje pružnost pleti;
  • Má osvěžujících a tonizujících účinků;
  • Revitalizuje pokožku, zlepšuje celkový vzhled pleti;
  • Vyhlazuje a vyživuje pokožku.

Olej mandarin - má uklidňující a protizánětlivé účinky, Je vhodný i pro citlivou a podrážděnou. Má osvěžujících a tonizujících účinků, předchází vadnutí pokožky, zvyšuje její obranné vlastnosti, aktivizuje regenerační procesy.

Extrakt z citrónu - rozjasňuje pleť, redukuje rozšířené póry. Pro pleť mastnou, smíšenou, s rozšířenými póry.

Ananas extrakt - zvlhčují a odstraňují podráždění pokožky, udržují pleť vláčnou a hladkou.

Hroznový extrakt - obsahuje vysokou koncentraci vitamínu E, linolové kyseliny, flavonoidů a oligomerických proantokyanidinů (OPCs), které se vyznačují antioxidačními vlastnostmi. Chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Houby Reishi - Už více než 4000 let je používána čínskými léčiteli jako „zázračná rostlina“, pomáhá léčit a předcházet mnohým chorobám. Současné výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě REISHI mají pozitivní vliv na zlepšení kvality zdraví a prodloužení života. REISHI vykazuje protizánětlivé, hypotenzivní, protialergické, protivirové, protirakovinné, hypoglykemické účinky a celkově zvyšuje imunitu. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně a umožňuje dokonalou relaxaci při spánku.

Extrakt z nati mučenky a máty peprné - používá se jako uklidňující sedativum. Vhodný pro uvolnění svalstva a osvěžení pokožky, ničí bakterie a zároveň ošetřuje Vaši pokožku.

 

Složení: deionizovaná voda, aloe vera gel, polysorbate 20, extrakty (hroznoví, citrónka, ananasa, mučenky (Passiflora), červené řasy Ahnfeltia concinna, houba reishi, máta peprná, měsíček lékařský); bílkoviny sójových bobů, sorbit, glukosooxidázy, lactoperoxidase, olej mandarin, hřebíčkový olej.

Použití: po důkladném vyčištění pleti nastříkejte aerosol sprej na obličej a krk, pak Lehce otřete měkkým hadříkem nebo vatovým tampónem. Znovu nastříkejte aerosol sprej na obličej a krk a nechtě ho na pokožce. Pak můžete nanést Sérum s nanoklasterami (Cellution-C with NanoClusters) a zvlhčující krém. Můžete jí přestříkat obličej kdykoliv potřebujete. Výhodou je, že jí můžete použít i přes make-up, aniž by vám ho rozmazala a navíc působí blahodárně na pleť. Muži mohou také používat aerosol sprej po holeni, změkčují a vyživují pokožku.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).Pridat.eu


Recenze na Tonizující pleťová voda pro všechny tipy pleti (Skin therapy mist)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět