http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Coral Club - prevence nemocí a podpora zdraví.
(Coral Club - je jedinou společností, která má systém).

 www.coralclubprague.cz - Coral Club Prague - prevence nemocí a podpora zdraví

Česká medicína není založena na prevenci zdraví, nýbrž na léčbě již existujících onemocnění, stejně jako celá evropská medicína.

Medicína není všelék, existuje mnoho chyb lékařů, o kterých nevíme, které před námi zůstávají skryty. Existují totiž státní normy, podle kterých má lékař jednat. Pro každé onemocnění je vydán předpis: když bolí to a to, pak udělej to a to. Rouhání spočívá v tom, že stát převzal odpovědnost za život člověka a sňal ji z lékařů. Pokud lékař udělal vše, co je napsáno v normě, nemá žádnou odpovědnost. To znamená, že pacient má prostě smůlu, a umře… Pokud by lékař udělal něco jinak a pacient by zemřel, je lékař osobně zodpovědný. A proto žádný z lékařů pracujících v oficiální medicíně nechce porušit státní normy a bojí se to udělat, poněvadž pokud se něco stane, bude to jeho odpovědnost. Lékaři jsou nyní mezi dvěma ohni, a to je třeba chápat. Mnohým z Vás taková situace nevyhovuje. Možná, že není nutné přesouvat odpovědnost za své zdraví na moderní medicínu? Člověk by měl sám pochopit příčiny většiny nemocí.

Po celý život se učíme různé dovednosti, učíme se šít, řídit auto. Tyto dovednosti jsou považovány za velmi důležité, ale žádná z nich nám neumožní žít déle. A když člověk přichází o zdraví, všechny ostatní dovednosti jsou bezcenné. Mnoho bohatých lidí, když ztrácejí zdraví, říkají, že v životě nic jiného nepotřebují: žádnou moc, žádné auto, žádnou chatu, žádné peníze, jen aby získali zpět zdraví, o které přišli. Zklamání je v tom, že právě ke zdraví se stavíme tak, jako by to bylo něco, co má být, a naivně si myslíme, že je to dáno navždy a má to nekonečné rezervy. To je ovšem kolosální omyl, neboť to, co činíme v našem životě, je celá série chybného jednání, které poškozuje naše zdraví. Zamyslete se nad tím: 80% toho, co v našem životě děláme, děláme špatně!

Například vědomě i nevědomě pijeme Kolu, aniž přemýšlíme o tom, že nám narušuje krev, s kostkami „Knorr“ zase konzumujeme glutamát sodný (E 621), ničíme sebe i své děti.

Tyto informace nejsou vymyšlené. Všechny údaje jsou získány z internetu, z rozhovorů s odbornými lékaři z celého světa. Veškeré informace patří mezi ty nejnovější.

Vše, o čem bude řeč, bude poměrně kruté, ale jinak to nikdo nebude poslouchat. Můžete pít mrtvou vodu, můžete se stravovat ve fast-foodech, ale nemusíte pít a jíst „otrávené“ potraviny. Nikdo se Vás na to ptát nebude, Vy sami jste zodpovědní za své zdraví a svůj život.

Někdo může namítnout, že bychom měli začít rozvojem sebe samých, ale ze záchodu se do vesmíru nestartuje.

Je velmi obtížné se začít sobě věnovat. Nejdříve je třeba naučit se každé ráno chodit pravidelně na záchod, pak se naučit močit normálně, abychom nepropálili záchod, protože lidé pijí kolu a potom močí aceton. Nejprve je třeba uvést tělo do pořádku, ačkoli se jedná o paralelní proces. Samozřejmě, že k tomu nemůže dojít nevědomky. Jestliže člověk nemá nic v hlavě, nemá ani touhu být zdravý, a když nebude mít žádné obtíže, nebude nic dělat. Vše souvisí se vším.

 

Vše, co je v životě dobré, je buď nelegální, nebo nemorální, anebo vede k obezitě.