http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Marketingový plán společnosti Coral Club International.

Poslání společnosti: „Podpořit ideály dobra a spravedlnosti na světě prostřednictvím společnosti jako nástroje!“

 www.coralclubprague.cz - Marketingový plán společnosti Coral Club International (photo)

Tři pilíře, na kterých stojí podnikání společnosti - Kvalita, Spolehlivost a Stabilita.

Coral Club International je jednou z nejprestižnějších diplomovaných společností. Při výrobě se využívají moderní nanotechnologie. Zboží má certifikáty, ocenění. Společnost se zabývá novými technologiemi regenerace, zachování a podpory zdraví.

Jedním z prvních pravidel síťového podnikání je Víra ve společnost a zboží. Každý lídr si musí sám být vědom, že jsme všichni nejen společnost, která se zabývá ozdravením národa nebo propagací zdravého životního stylu.

To vše jsou jen částečky, drobné dílky, které tvoří celkový souhrn dobra, které přinášíme na tento svět. A naším úkolem činit tak poctivě ve všech zemích, kde působíme. Protože jen tehdy může pozitivní energie vstoupit do světa kolem nás a změnit jej.

A co je nejdůležitější ze všeho, je víra, že jsme na správné cestě. Nejsme jediní, ale jsme mezi těmi, kteří podporují na tomto světě dobro, a jsme ti, kteří neustále a v plném rozsahu ovlivňují mnoho negativní energie, která vzniká v důsledku válek, rozepří a nekonečných konfliktů. A pokud se nám podaří ji neutralizovat alespoň v minimálním rozsahu, pak jsme již dosáhli hodně a odvedli jsme dobře svou práci!

Společnost Coral Club International nabízí nejen vynikající a vysoce kvalitní zboží, ale také poskytuje příležitost realizovat se, pokud jde o Vaše osobní ambice. Založením svého podnikání na bázi Korálového klubu si nejen můžete realizovat své touhy, ale také zlepšit své zdraví a zdraví celé své rodiny.

Mnohé společnosti neodhalí svůj podnikatelský plán, ale jednoduše přesvědčují lidi k velkým nákupům, které nejsou nijak motivovány, což je zavádějící, odpuzuje to a děsí lidi. Společnost Coral Club International poskytuje jasný a otevřený podnikatelský plán, přičemž motivuje své partnery k poctivému a otevřenému podnikání.

Marketingový plán Coral Club International předpokládá velký kariérní růst v rámci společnosti. Pro tento účel je zavedeno mnoho statusů, jejichž získání záleží na Vašem úspěchu v klubu. Je to: Ředitel, Stříbrný Ředitel, Zlatý Ředitel, Smaragdový Ředitel, Diamantový Ředitel, Diamantový Plus Ředitel, Mistr, Stříbrný Mistr, Zlatý Mistr, Platinový Mistr, Hvězdný Mistr.

 

10 marketingových předností práce v Coral Club International.

 1. Bonus z osobního a skupinového objemu od 5 % do 20 % (u ředitelů 25 %). Sleva na veškeré zboží 20 %.
 2. Měsíční bonus rozvoje pro ředitele střední úrovně ve výši 250 USD (od Zlatého po Diamantového Ředitele).
 3. Výhodné programy 3+1 a 5+1: při nákupu 3 jednotek určitého zboží je 4. zdarma, respektive 5+1.
 4. Neexistence mechanismu ztráty vytvořené organizace (absence možnosti ztráty lídra z jakéhokoli důvodu).
 5. Trvalost dosaženého statusu (absence mechanismu rekvalifikace).
 6. Neexistence povinných měsíčních kvalifikačních nákupů.
 7. Neexistence časového limitu a vázanosti na objem při provozování ředitelské kvalifikace.
 8. Možnost přijímat platby z ředitelské sítě 12 % do 6. generace a 7 % do nekonečna.
 9. Zvýhodněná ředitelská kvalifikace.
 10. Absence skupinových objemů pro ředitele 2 nejvyšších úrovní.
 11.  

Marketing - plán ( Stáhnout PDF file )

 

Čím je marketingový plán společnosti Coral Club International výhodnější, spolehlivější a stabilnější než u jiných síťových společností?

Coral Club International je nejen skvělé a kvalitní zboží, ale i dynamický a spravedlivý marketingový plán. Budete nejen revitalizovat svůj organizmus, ale také rozvíjet vlastní podnikání.

 1. Abyste se mohli zapojit do programu, stačí Vám pouze zakoupit Diskontní balíček, který obsahuje Diskontní kartu, spotřebitelskou anketu, a rovněž balení jednoho z nejoblíbenějších produktů - Coral-Mine (Cena Diskontního balíčku je nižší než maloobchodní cena balení obsaženého přípravku, čímž je zakoupení Diskontního balíčku výhodnějším řešením jak pro zlepšení zdraví, tak i pro začátek úspěšného podnikání), a okamžitě obdržíte slevu na všechny produkty společnosti ve výši 20 %.
 2. Diskontní karta Vám umožní nakupovat zboží za zvýhodněné „klubové“ ceny s 20% slevou oproti maloobchodním cenám.
 3. Kromě maloobchodních slev v Diskontním programu také platí bonusové slevy účtované za všechny Vaše nákupy, jakož i za všechny nákupy učiněné na Vaše doporučení.
 4.  

Skupinový objem - bonusy až 20 %
Spotřebitelé a distributoři získávají peněžní bonusy za nákup zboží členů Vaší skupiny. Členové Vaší skupiny jsou členy Klubu, které jste pozvali do společnosti.
Výše bonusů z nákupů Vaší skupiny činí od 5 % do 20 % a určuje se podle statusu člena skupiny.

Co je nejdůležitější? V některých společnostech, je-li nákup členů skupiny menší než, například, 16 balení nebo 300 Euro, nebude Vám vyplacena odměna, tj. body jsou vyloučeny z obratu a propadnou.
V Korálovém klubu ať zakoupí člen Vaší skupiny jakkoli malé množství zboží, vždy dostanete bonus z jeho obratu. Bonusy se vyplácejí ze všech bodů získaných Vaším týmem.

 1. Diskontní program je kumulativní (bonusy). Chcete-li zůstat členem klubu, nemusíte kupovat zboží každý měsíc, aby Vaše body nepropadly, jako v mnoha jiných společnostech. Váš kumulativní systém se neztratí.
 2. Jako partner Coral Club International nebudete nuceni k pravidelnému prodeji, jako v mnoha jiných společnostech, abyste neztratili svůj status. Váš status zůstane vždy takový, jaký jste získali podle Vašeho růstu v rámci společnosti. Stabilita je jednou ze složek společnosti Coral Club International.
 3. Při statusu ředitele společnost připočítává bonusy a vydává prémie. Tím potvrzuje svou Spolehlivost, což je další složkou společnosti Coral Club International.
 4. Kvalita je další složkou společnosti Coral Club International. Kvalita zboží je natolik vysoka, že na sebe nenechá dlouho čekat. Zkuste to nyní a uvidíte sami. Jedinečné zboží, které v současné době nemá ve světě obdoby: Coral - Mine, HydraCel, Microhydrin, Activin, Assimilator, Aloemannan, Lax-Max, Program 2 Colo-Vada Plus...
 5. Z členství v Klubu nevyplývají žádné závazky.
 6. Platit roční členský poplatek, jako to vyžadují některé jiné společnosti, není nutné.
 7. V Coral Club International jsou vytvořeny optimální podmínky pro každého člověka, bez ohledu na to, jakou formu partnerství se společností si vybral: spotřebitel, distributor nebo profesionální lídr.
 8.  

 

Proč stále více lidí dává přednost Coral Club International a aktivním biologickým doplňkům?

Coral Club International se zabývá zlepšováním zdraví národa a podporuje zdravý životní styl. Zdraví vždy bylo a bude klíčem ke všemu.

O zdraví se lidé vždy zajímali a budou se zajímat i nadále. Každý, kdo chápe význam zdraví, má vždy zájem o nové informace, způsoby regenerace zdraví, nové metody léčby různých nemocí. V 97 % případů poté, kdy se člověk dozvěděl o novém způsobu regenerace jeho zdraví, přejde dotyčný k hledání nového způsobu. Této zvláštnosti si všimli již ve starověké Číně. Právě odtud pochází rčení: „Zjistit 1000 nových způsobů, jak obnovit zdraví je snadné. Těžké je aplikovat jeden z nich ve svém životě“.

Téma zdraví bude vždy aktuální. To je jeden z hlavních důvodů, proč bude společnost Coral Club International vždy žádaná. A to znamená, i všichni partneři společnosti. A to také znamená, že zboží společnosti Coral Club International bude vždy žádané.

Pojďme se podívat na drobný příklad společností, které se zabývají dekorativní kosmetikou.

Kdo používá kosmetiku? Kosmetika hlavně těší ženy. Z nich je 40 % seniorů a dětí z kategorie těch, kteří kosmetiku nepoužívají vůbec. Je ještě jedna kategorie žen, které vůbec nepoužívají kosmetiku, to je dalších 10 %. A zůstává ještě jedna kategorie - muži, kteří nepoužívají dekorativní kosmetiku. To znamená, že společnosti zabývající se dekorativní kosmetikou jsou zaměřeny na malou skupinu osob.

Ale ani jedna žena nemůže na sebe namazat 10 rtěnek během jednoho měsíce, anebo několik krabiček pleťového krému. Většina společností vyvíjí tlak na své manažery, aby nakupovali každý měsíc zboží za určitou částku, nebo jim jejich body propadnou, a jejich postavení lídra ve společnosti poklesne. Takový nátlak je nevýhodný pro jejich partnery a nutí nás se zamyslet nad tím, je-li to vše vůbec nutné.

Zítřejší den závisí na tom, jaké rozhodnutí jste udělali dnes, právě nyní, a to záleží na Vaší touze být bohatým a zdravým člověkem, anebo zůstat na stejném místě, kde jste právě nyní.