http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Budu-li mít dotaz nebo problém, na koho se mám obrátit s žádostí o pomoc?

 

KOORDINÁTOR (DOPORUČUJÍCÍ) Korálového klubu nebo DOPORUČUJÍCÍ jsou osoby, pod kterým jste přihlášeni. KOORDINÁTOR (DOPORUČUJÍCÍ) Vám poradí ve všech otázkách týkajících se činnosti společnosti Coral Club (administrativní záležitosti, nákup zboží, adresy skladů v konkrétním městě atd.).

KOORDINÁTOR (DOPORUČUJÍCÍ) - je i Váš DOPORUČUJÍCÍ, průvodce, poradce, ten, kdo je vždy připraven přijmout Váš telefonní hovor a zodpovědět Vaše dotazy, pomoci, poradit. To je osoba, která má zájem na Vašem úspěchu, bez ohledu na to, zda se jedná o zboží nebo obchod.

Snažně prosíme nováčky, aby výběru KOORDINÁTORA (DOPORUČUJÍCÍHO) věnovali zvýšenou pozornost. Jedná se o pouze Vaši volbu, a proto vyberte správně, abyste potom hořce nelitovali!

Nemá cenu, abyste se přihlásili pod takovými lidmi, kteří:

  • Nemají dostatek informací o zboží a zdravém životním stylu.
  • KOORDINÁTOR (DOPORUČUJÍCÍ) je zástupce společnosti. Pokud koordinátor nemá dobrou pleť, má velké břicho, nadváhu, špatné zuby, atd. tak se Zamyslete!! Stojí Vám to za to? Jak Vám takový člověk může dát správné a potřebné informace, není-li schopen o sebe pečovat? A obecně není příjemné hovořit s ošklivými lidmi.

* - Je-li KOORDINÁTOR (DOPORUČUJÍCÍ) plný energie, zdraví, má vypracovanou postavu, krásnou pleť a je připraven se podělit o svůj úspěch s Vámi, pak je to opravdu člověk, kterého potřebujete.

Neváhejte volat/psát/komunikovat se svými koordinátory. Vůbec to pro ně není složité, naopak je to pro ně opravdové potěšení. Skuteční koordinátoři budou z Vašich dotazů NADŠENÍ.

Pozor!! Informace pro členy Coral Club: ve všech záležitostech týkajících se nákupu zboží, administrativních záležitostí atd. kontaktujte, prosíme, svých KOORDINÁTORY (DOPORUČUJÍCÍ), kteří Vás přivedli do společnosti a pod nimiž jste registrováni.