http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Koloidní zlato (Golden-Max)

láhev (58 ml) Cena: 750 Kč
Stříkačka (1) Cena: 30 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Golden-Max - je koloidní zlato, zvyšuje celkový tonus organizmu a zvyšují odolnost proti různým chorobám, stimuluje obranyschopnost organism.

Golden-Max účinky:
  • Omlazuje a udržuje pevnou stavbu těla;
  • Povzbuzuje tvořivost a zmírňuje napětí, uklidňuje a pomáhá při ovládání emocí;
  • Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle;
  • Usměrňuje krevní tlak;
  • Harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí;
  • Pročišťuje žíly a zesiluje krevní destičky;
  • Kladně ovlivňuje stav brzlíku, štítné žlázy a zlepšuje zrak;
  • Pomáhá a výrazně snižuje závislosti na tabáku, kávě, alkoholu a příjmu potravy.

Účinky koloidního zlata.
Koloidní zlato má mimořádně silný vliv na psychiku a intelekt. Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí. Koloidní zlato má také příznivý účinek na fyzické zdraví: Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle, usměrňuje krevní tlak, pomáhá udržovat pevnou stavbu těla i mladistvou elastickou pokožku, harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí. Koloidní zlato aktivuje a harmonizuje celkový endokrinní systém. Vyrovnává v první řadě spouštěcí mechanizmy, které ovlivňují činnost a reakci jednotlivých žláz. Díky své vlastnosti, vodivosti energie, zlepšuje zlato tok vnitřní energie, zejména podél páteře a páteřního vzpřimovače. Díky tomu není zlato pouze „katalyzátorem“ vnitřní energie, ale i vedením těchto energetických toků.

Jak funguje koloidní zlato?
Výzkumy prokázaly že vodivost a tím i informační tok DNA mohou být zlatem až 10 000 násobně zlepšeny. To rovněž znamená, že DNA v každé jednotlivé buňce může mít k dispozici vyšší množství energie (více než 1 milion elektronů/s). Koloidní zlato funguje jako regulační výpomoc toku elektronů podél páteře, popř. vzpřimovače až do úrovně DNA dvojité šroubovice. Protože se elektricky nabité částečky zlata ukládají v buňkách, jejich jádrech a molekulách DNA, zvyšují tak celkovou vodivost organických substancí. Mimo to zvyšuje zlato absorpci výživných látek a zlepšuje biomolekulární funkce, tedy procesy látkové výměny těla.

 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: koloidní roztok zlata v demineralizované vodě.
 
Dávkování: Dospělé a děti o 1-1/2 lžičky denně. Nejlepší je vzít v intervalu mezi snídaní a obědem nebo před spaním. Před použitím dobře protřepat. Jako venkovní sprej - urychluje hojení ran, působí na zmírnění bolesti, používá se na popraskanou pokožku.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Koloidní zlato (Golden-Max)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět