http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

True Lecithin

v kapslích (120 cps) Cena: 450 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Lecithin patří mezi fosfolipidy a je přítomen v každé buňce lidského těla. Obsahuje cholin a inositol, které brání ukládání tuku (zejména cholesterolu) v játrech, a tím chrání jaterní tkáň před tukovou degenerací. Podporují také činnost štítné žlázy a tím zvyšují odolnost organismu proti nemocem. Cholin je zároveň důležitou stavební látkou biologických membrán např. buněčných stěn, svalových, nervových a mozkových buněk a hraje významnou roli v řízení paměti a svalové činnosti.

True Lecithin hlavní účinky:
  • Blahodárně ovlivňuje paměť, schopnost koncentrace a další mozkové funkce;
  • Podporuje obranyschopnost organismu;
  • Pomáhá chránit játra před zvýšeným ukládáním tuků;
  • Pomáhá chránit před srdečně-cévními chorobami;
  • Pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a tuku v organizmu;
  • Příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a omezuje vypadávání vlasů;
  • Zpomaluje proces stárnutí.
Lecitin má díky své emulgační schopnosti vliv na zmenšování tukových částí v krevním oběhu a tím udržuje krev čistou a zabraňuje ateroskleróze. Obsahuje esenciální mastné kyseliny a podstatně snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Lecitin pomáhá při transportu tuků v těle a při rozpouštění nezdravých tukových a cholesterolových usazenin.
Lecitin bývá označován jako "potrava pro mozek". Podílí se na mentálních a nervových procesech. Hlavní složka lecitinu hcolin je v těle přeměňována na acetylcholin, což je látka, která přenáší nervové impulsy. S věkem se zvyšuje nedostatek acetylcholinu. To může vysvětlovat, proč lecitin zvlášť blahodárně působí na starší lidi. Doplňování lecitinu zlepšilo stav pacientů s neurologickými poruchami jako je tardivní dyskinesia, Parskinsonova choroba, Alzheimerova choroba a presenilní demence, která se projevuje ztrátou krátkodobé paměti, špatnou koncentrací a krátkým rozsahem pozornosti.
Lecitin tvoří 73% objemu tuků v játrech. Napomáhá ochraně před tukovou degenerací, cirhózou a nádorům jater. Urychluje přeměnu tuků v energii, usazený tuk začne postupně mizet. Sportovci a kulturisté oceňují lecitin pro jeho schopnost odstraňovat tuk z nežádoucích míst. Lecitin snižuje nadbytečnou hladinu estrogenů u žen (ta je projevuje tvrdošíjností tukových buněk ukládat tuk, především na bocích, hýždích a stehnech).
Pro ochranu mastných kyselin s dvojnými vazbami před oxidací je vhodné kombinovat užívání Lecitinu s přírodními antioxidanty.
Lecithin pomáhá při léčbě kožních onemocnění (např lupénka).
Deficit lecitinu způsobuje vyčerpání a onemocnění nervové soustavy, zhoršení vstřebávání vitamínů A, D, E a K, provokuje tvorbu žlučových kamenů, zhoršuje paměť a vede ke stavu chronické únavy
 
Vhodné pro celiatiky, diabetiky a vegetariány.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: Jedna dávka (1 kapsle) obsahuje: nevybelenny lecitin (1,2 g), celkové množství tuků 1.2 g, kalorie 11 kcal. Neobsahuje: konzervačních látek, umělých barviv, příchutí, vůní, kvasnic, mléka, vajíček, kukuřice, pšenice, cukru, soli, lepku, škrobu.
 
Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na True Lecithin

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět