http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

CoralProbiotic pro dětí (CoralProbiotic Junior)

prášek (70 g) Cena: 630 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

CoralProbiotic Junior -  představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur, nezbytných pro správnou činnost trávícího systému.

CoralProbiotic Junior, pomáhá:
  • Při střevní dysmikrobie různého původu u dětí (při léčbě s užitím antibiotik, sulfonamidů, při akutních střevních infekcích, gastroenteritidě, kolice, hypo- a anacidních stavech);
  • Napomáhá tvorbě a obnově přirozené obranyschopnosti organismu dítěte po prodělaných akutních respiračních virových infekcích, léčbě antibiotiky a ostatními léčebnými prostředky. Obnova rovnováhy normální mikroflóry odstraňuje střevní a zažívací poruchy u dítěte;
  • Snižuje riziko vzniku potravinových alergií u dětí;
Probiotika jsou živé mikroorganismy, které pokud se podají člověku ,prospěšně ovlivňují hostitele zlepšením vlastností jeho střevní mikroflóry. Cílem výrobků, které obsahují probiotické bakterie, je tedy zvýšit počet a aktivitu těch mikroorganismů, o kterých předpokládáme jejich příznivý vliv na lidské zdraví.
Prebiotika jsou polysacharidy, které nejsou stravitelné v trávicím ústrojí, ale jsou štěpeny střevní mikroflórou za vzniku mastných kyselin s krátkým řetězcem (kyselina octová, máselná, propionová). Tyto kyseliny tak sníží pH v tlustém střevě a tím podporují růst zdraví prospěšných acidofilních bakteríí. Jsou také důležitým zdrojem energie pro střevní výstelku a mají další příznivé účinky. Prebiotika selektivně stimulují růst nebo aktivitu jedné bakterie nebo omezeného počtu bakterií a jsou pro ně specifickými substráty ( živnou půdou).
Samozřejmě. Prebiotika mohou příznivě ovlivnit účinek probiotik. Jejich současné podávání může mít také velmi pozitivní vliv na stabilitu probiotického přípravku a na jeho optimální průchod horní částí trávicího ústrojí.
Probiotika jsou živé mikroorganismy, které obnovují a udržují rovnováhu střevní mikroflóry, pomáhají chránit trávicí soustavu dítěte, účinně normalizují trávení a odstraňují zažívací potíže.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: výtažek z kořene čekanky, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Rice Starch, maltodextrin, magnesium-stearát, celulóza.
 
Dávkování: Obvyklá denní dávka u dětí je 1/4 čajové lžičky (1 g.) prášku (jednou) ráno 20 minut před jídlem. Prášek lze snadno rozpustit v 2 č.l. vody bezprostredne pred pouzitim.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na CoralProbiotic pro dětí (CoralProbiotic Junior)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět