http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Yummies

tablety (240 tbl) Cena: 640 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

Yummies -  je speciálně připravená formule pro zdravý růst a vývoj dětského organismu.

“ Chutné vitamíny pro děti ” - Nezbytný doplněk výživy pro dětí:
  • Posiluje obranyschopnost organismu;
  • Podporuje zdravý růst dítěte;
  • Zajišťuje denní přísun všech potřebných vitamínů a minerálních látek;
  • Podporuje správné zažívání;
  • Pozitivně působí při zvýšené tělesné i duševní zátěži;
Tento vitamínově - minerální komplex ve tvaru žvýkacích pastilek s vůní třešní a jižního ovoce, dodává vašemu dítěti všechny potřebné vitamíny a minerální látky v dávkách vhodných příslušnému věku a potřebám rostoucího organismu.
Současní pediatři jsou přesvědčeni, že nedostatek vitamínů minerálních látek je jednou z hlavních příčin zhoršení zdraví dětí.
Bohužel, s několika výjimkami, vitamíny nemohou být syntetizovány v těle a musí být přijímány „zvenčí" , s jídlem a nebo jako zvláštní vitamínově-minerální komplexy. Nedostatečný příjem vitamínů z potravy nebo porušení jeho střebávání na úrovni vstřebávání traktu, vede k vitamínovému deficitu.
Zvláště hypovitaminóza, která se může objevit u dětí s poruchami trávení a střevním onemocněním, při dlouhodobé nesprávné výživě, při dlouhodobém infekčním onemocněním, a také předčasně narozených kojenců.
Chutné vitamíny pro děti - je jednoduchý způsob, jak zajistit, aby vaše dítě dostávalo vše, co potřebuje pro svůj růst a vývoj.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: Vitamíny: A, C, D3, E, B1, B2, PP, B6, B12 kyselina pantotenová, vápník  (fosforečnan), železo (fumarat), fosfor (fosfát vápníku a draslíku), jód (hnědé řasy), hořčík (oxid), měď (karbonát), mangan (glukonát), draslík (fosfát), cholin, inositol. Jiné ingredience: fruktóza, sorbitol, celulóza, mannitol, kyselina stearová, rostlinný stearin, přírodní aroma třešní, stearan hořečnatý, extrakt medu bylin. Neobsahuje: sůl, droždí, mléčné výrobky, mouka komponenty, sacharóza, umělé příchutě a barviva, konzervační látky.
 
Dávkování: 2 tablety 2x denně. Děti od 1 do 12 let (1 tableta denně). 
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Yummies

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět