http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Assimilator

v kapslích (90 cps) Cena: 820 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

Zajišťuje řádné fungování trávicího traktu a asimilaci živin.

Asimilátor působí na:
  • Zlepšení trávení a absorpci potravy;
  • Prevence dysbakterioz;
  • Zmenšuje projev alergii;
  • Zlepšuje stav při nejrůznějších druhů anemií;
  • Zásobuje buňky kyslíkem a výživnými látkami;
  • Zvyšuje imunitní status organismu.

Trávící  enzymy: grant optimálního průběhu procesu trávení. Enzymem  volíme přírodní katalyzátory, které napomáhají štěpení a trávení  potravy. Enzymy se liší výhradně vysokou aktivitou a jeden enzym funguje jen pro jednu látku nebo substrát.
Lidský organismus je schopný vyrobit enzym ve velkém množství  a zásobit se na  jistý čas, zabezpečuje tím normální životní činnost. Na základě přítomnosti  a nebo nedostatek těchto zásob můžeme posoudit zdraví člověka. Definitivním výsledkem trávení je štěpení sacharidů na monosacharidy( v podstatě na  glukózu), bílkoviny - aminokyseliny, lipidy a tuky - na mastné kyseliny a glycerol, nukleové kyseliny- na vytvoření nukleotid a  pentózy. Výživné látky se dostávají přes stěny střev do krevního oběhu, jsou připravené na vnitrobuněční metabolismus v orgánech a tkáních. Při udržování adekvátního množství enzymu v organismu, často je třeba je užívat dodatečně ve formě biologických doplňků k potravě, například Asimilátor.

Složky Asimilátoru jsou enzymy - amyláza, laktáza, maltáza - pomáhají navíc při trávení sacharidů, i škrobu, produkty jeho štěpení a disacharidy.

Maltáza - pomáhá štěpení maltózy( tvoří se v organismu v důsledku trávení škrobu a glykogenu) na glukózu
Laktáza - enzym, mění cukr na glukózu a galaktózu
Sukráza - štěpí sacharózu na glukózu a fruktózu
Celulóza - netvoří se trávícím traktem člověka, je nutná při trávení rostlinných vláknin. Celulózu dodává ovoce a zelenina. Kromě toho umožňuje rostlinným vlákninám vázat cholesterol a toxin.
Proteáza - zúčastňuje se na štěpení bílkovin, podporuje ničení bílkovinných  patogenních  mikroorganismů, napomáhá imunitnímu systému.
Lipáza - je potřebná při štěpení tuků na mastné kyseliny a může se využívat v programu regulaci hmotnosti.

 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: proteázy, amylázy, lipázy, celuláza, sacharóza, maltázy, laktázy, vitaminy A a D, vápník korálové prášek obsahující stopové prvky.
 
Dávkování: je nejlepší použít nalačno před jídlem - jedna tobolka před zeleniny nebo ovoce; až 3 tobolky, pokud budete jíst smažené, vařené potraviny. Pro maximální účinek, kapsle zapít 1-2 sklenice vody s korálovými vápníku.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Assimilator

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět