http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

DigestAble

v kapslích (90 cps) Cena: 640 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

DigestAble je přípravek nové generace, který obsahuje komplex správně zakomponovaných trávicích enzymů, které odpovídají za správné trávení potravy. Špatné trávící návyky, nepravidelné, často příliš bohaté a přijímané rychle, jsou příčinou nepříjemných příznaků ze strany trávicího ústrojí, např.: nestravitelnosti, pálení žáhy nebo nadýmání. Enzymy obsažené v přípravku DigestAble pomáhají při trávení a přijímaní nejdůležitějších výživných složek: tzn. sacahridů, bílkovin a tuků. Rovněž se podílí na uvolňování hodnotných vitamínů pro organismus, minerálních solí z potravy, které jsou rychleji a ve větších dávkách vstřebávány organismem.

Pravidelné užívání DigestAble pomáhá při procesu trávení, díky čemuž efektivně využíváme výživné složky nacházející se v potravě.

DigestAble,  účinky:

  • Pomáhá při dyspepsii, žaludečním a střevním meteorizmu a po požití nadbytečného tuku, alkoholu a koření ve stravě;
  • Pomáhá při narušení střevní mikroflóry, při funkčních poruchách peristaltiky střev;
  • Čistí tlusté střevo od toxických látek.
Enzymy jsou cestou k věčnému mládí. Věk člověka je geneticky naprogramován na sto let, každá dřívější smrt je předčasná. Podstatou stárnutí je snižující se hladina enzymů v těle. Organismus si vytváří enzymy sám, ale vlivem špatné životosprávy ztrácí předčasně schopnost tvořit enzymy a tím i předčasně stárne.
Podmínkou zdravého života je správně probíhající trávení v zažívacím traktu. DigestAble
slouží k prevenci maldigesce, tj. poruchy trávení. Pomůže vyléčit zácpu, obnovit dobrou funkci jater, žlučových cest, slinivky. DigestAble řadou svých enzymů v původní aktivní formě prokazatelně prochází střevní stěnou a vstřebává se do krve, která enzymy roznáší na místa poškozená zánětem. Tam svým protizánětovým působením zmenšují otok, zmírňují bolest, urychlují hojení.
Enzymoterapií lze dosáhnout značného zlepšení zdraví v případě revmatických onemocnění, jako polyartitida a psoriatická artitida. Dále lze enzymoterapií dosáhnout obnovení průchodnosti cév, zlepšení celkové imunity, stimulace mozkové činnosti, odstranění bolesti v zádech a nohou, je velmi prospěšná pro diabetiky jako prevence proti diabetickým komplikacím.
Význačné použití je pro sportovce k léčbě a prevenci úrazů, umožňuje rychlé hojení pohmožděnin, krevních výronů, zkvalitnění léčení fraktur. Vynikající účinky jsou i v podpůrné léčbě při terapii nádorů, omezují nepříjemné vedlejší účinky léčby, usnadňují detoxikaci organismu. Požíváním alespoň částečně syrové stravy a přípravku DigestAble zajistíte si prevenci před vyčerpáním enzymů vlastního organismu a před intoxikací jedy, které vznikají při trávení a metabolismu.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: chlorella (30 mg), Lactobacillus acidophilus (2,5 mg, čili 2,5 miliard bakterií). Jiné ingredience: sacharóza, kyselina stearová, vápno prášek, oxid křemičitý, stearát hořčíku. Neobsahuje: sol, cukr, lepek, kvasnic, obílí, mléčných součástí, umělých barviv a konzervant.
 
Dávkován: Dospělý a děti nad 12 let: 1-2 tablety denně s jídlem, zvykat pomalu.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na DigestAble

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět