http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Lax-Max

v kapslích (120 cps) Cena: 930 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Podporující činnost trávícího traktu. Čistí a aktivuje organismus.

Lax-Max, pomáhá:

  • Výrazně povzbuzuje trávení - pomáhá při poruchách a zažívacích obtížích;
  • K doplnění aminokyselin a vitaminů;
  • Má silný detoxikační a očistný účinek - čistí tělo od toxických zplodin;
  • Postupnému čištění trávící soustavy;
  • Zlepšuje příjem živin;
  • Ovlivňuje dyspepsii (nadýmání, tlak v žaludku).

Lax-Max je komplexní produkt, napomáhající normalizaci fungování gastrointestinálního traktu (očištění organizmu od toxinů, parazitů), obsahuje rostlinné detoxikátory a chlorofyl.

Speciálně vybrané byliny zlepšují peristaltiku střev, přispívají k očištění sliznice trávicího traktu a vyloučení toxinů a těžkých kovů. Tento komplex léčivých bylin má hojivé, protizánětlivé a projímavé vlastnosti. To je vynikající prostředek pro boj se zácpou, průjmem, kolikou a dalšími chronickými chorobami.

Lax-Max také normalizuje trávení. Léčivé byliny stimulují produkci žaludečních šťáv, střevní peristaltiku, neutralizují jedy. Mikroorganismy obsažené v každé tobolce jsou podobné přirozené střevní mikroflóře a účinně ji obnovují. Střevní bakterie štěpí polysacharidy a přispívají jejich lepší asimilaci, podporují syntézu některých esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B.

Vláknina, která je součástí Lax-Max, má důležitou funkci, neboť načechrává potravu a umožňuje tak přístup trávicích enzymů do potravinové hmoty.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: psillium (300 mg), hydroxid hořečnatý (150 mg), šťáva z vojtěšky (50 mg), Řešetlák počistivý (12 mg), senna list (12 mg), rebarbora (12 mg), přátelské bakteriální flóra, včetně Lactobacillus acidophilus a Вacillus bifidus (12 mg); kůra mravenčího stromu (6 mg), černý ořech (6 mg), karafiát (6 mg), jahody lavra (6 mg), pískavice (6 mg), Řeřicha zahradní (6 mg), petržel (6 mg), rozmarýna lékařská (6 mg), Echinacea) extrakt (6 mg) (4:1), Diatоmaceous еarth (100 mg).

Dávkování: První dva dny užívejte 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny postupně se zvyšující denní dávky az 4 kapsle denně najednou, nebo 2 kapsle 2 x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Pro dosažení maximálního účinku pít 1-2 sklenice vody s Coral - Mine.

Při užívání ve spojení s koloidním stříbrem působí Lax-Max jako účinný prostředek proti dysbakterióze.

Dávkování: během 1-2 dnů užívat perorálně 3-4 krát denně koloidní stříbro Silver-Max po 4-12 ml (1-3 dávky). Po 1-2 dnech zahájit užívání Lax-Max po 1 tobolce v době jídla (jíte-li třikrát denně, tak užívat třikrát denně).

Jako další zdroj přátelské flóry je možné užívat následující produkty: acidophilus, mega acidophilus, chlorodofilus.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.Pridat.eu


Recenze na Lax-Max

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět