http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Mega Acidophilus

v kapslích (90 cps) Cena: 600 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

Mikroflóra člověka je samoregulací systém, který je schopen regenerace při stejné podpoře a opravě.

Ještě před 100 lety, kdy lidé neznali antibiotika, potrava byla méně syntetická a obsahovala mnoho rostlinné vlákniny( hrubá mouka, kaše, zelenina) a živých laktobakterií( přírodní potrava z kyselého mléka), nabyly takové globální problémy jako disbakterioza. Dnes prakticky není člověka, který by se nesetkal s tímto problémem. Proto je třeba konzumovat přírodní potravu rostlinného a živočišného původu, lehce stravitelnou, ale zároveň aktivně obnovující užitečnou mikroflóru.

Účinky:

  • Mega acidofilus předchází různým problémům s trávícím traktem, takové jako nepříjemný zápach z úst, plynatost;
  • Mega acidofilus obsahuje lakto- a bifido bakterie, které napomáhají obnově rovnováhy mikroflóry v zažívacím traktu;
  • Komplex jablečných pektinů, vylučuje z organismu toxiny a soli těžkých kovů, napomáhá průběhu trávení.

Bifidibakterie tvoří základ mikroflóry střev( 85-90% u dospělých až 95% u dětí), potlačují rozmnožování patogenní a hniloby mikroflóry, účastní se procesu trávení, syntézy vitamínů, stimulují funkci jater, napomáhají při výměně stopových prvků, zejména železa a vápníku, regulují udržení biologicky aktivních látek. Podporují růst jiných probiotických kultur.

Pokud bifidové bakterie převládají v tlustém střevě, tak v tenkém působí laktobakterie. Během činnosti spolupůsobí v koordinaci s ostatními mikroorganismy, čímž potlačují hnilobné podmínky patogenních mikroorganismů, které vyvolávají infekci zažívacího traktu. To jest samy bakterie jsou schopny aktivně potlačovat růst patogenních mikroorganismů, zajišťují zdravou mikroflóru střev.

Během metabolismu laktobakterie vytvářejí kyselinu mléčnou, peroxid vodíku, produkují lizozím a další látky s antibiotickou činností: reuterín, plantaricín, laktocidin, laktolín. Díky tvorbě organických kyselin, peroxidu, antibiotik a laktobakterií, se projevují nepřátelsky k patogenním mikroorganismům a jejich podmínkám. Laktobakterie aktivují buněčnou imunitu a potlačují tvorbu IG-E v případě rozvoje zánětlivých reakcí.
Nedostatek lakto- a bifido bakterií ve střevě zpravidla způsobují střevní otravu, zácpu a narušení vstřebávání živin.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: bifidobakterie, laktobakterie, jablečný pektin, pomocné látky. Kapsle jsou vyrobené z čisté želatiny. Neobsahuje: umělých konzervantů, barviv a příchutí, sůl, droždí, pšenici.

Dávkování: Dospělí: 1 kapsle 3x denně s jídlem. Doporučená doba používání - 1 měsíc.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.Pridat.eu


Recenze na Mega Acidophilus

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět