http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Immune 360

v kapslích (60 tbl) Cena: 1200 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Popis produktu:

Vyvážená kombinace k posílení organismu v období snížené imunity.

Immune 360, účinky:
  • Ašwagandha kořen - Adaptogen. Podporuje obranyschopnost organismu zejména cévní a srdeční system; ma adaptogenní, protistresový a protiúnavový účinek; ma antimikrobiální účinek; srdeční a cévní tonikum; regulace imunitního system. Ashwagandha působí nejenom jako afrodisiakum, ale také jako silné přírodní antidepresivum. Využití najde také jako nenávyková látka při "zklidnění mysli", např. meditace.
  • Japonská houba Maitake je silný imunomodulátor. Podpora imunity - Např. u imunitní oslabenosti, nachlazení, častých stresech ap. Regulace krevního tlaku, hladin glukózy, inzulínu, séra a lipidů v játrech - ovlivňuje hladiny cholesterolu, triglyceridů a fosfolipidů. Určité uplatnění nalézá jako podpora konvenční léčby hemoroidů a gastritid. Podpora regulace váhy. podporuje imunitu, detoxikuje a ochraňuje játra; proti hepatitidě, HIV; přispívá k normalizaci látkové výměny; snižuje krevní tlak; pomáhá při chronické únavě.
  • Astragalus (Kozinec kořen) - zvyšuje imunitu, pomáhá v boji proti respiračním infekcím. Kozinec také posiluje imunitní systém u pacientů po chemoterapii a ozařování při zhoubném bujení; zvyšuje odolnost proti nemocem; rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve tkáněmi, takže pomáhá omezovat nadměrné pocení (hlavně tzv. noční poty) a snižovat krevní tlak; Podporuje i tvorbu interferonu...;
  • Lykopen je nejsilněší známý antioxidant rostlinného původu. Vysoká hladina lykopenu v krvi je pojistkou dobrého zdraví ve všech ohledech, nejen ve vztahu k rakovině. Snižuje vysoký krevní tlak; omezuje škodlivé účinky konzumace alkoholu, kávy, tabáku; zvýšení imunity; snižuje riziko rakoviny prostaty o 45%.
  • Astaxanthin patří mezi vysoce účinné antioxidanty - je 11× účinnější než β-karoten a 550× účinnější než vitamin E, což se projevuje zejména např. v likvidaci volných radikálů. Kromě toho se jeho působení projevuje v udržování zdravých očí, mozku, dále v prevenci některých onemocnění, např diabetu, nádorových a kardiovaskulárních onemocnění, arthritidě atd.
  • Aloe Vera je rostlinou, kterou můžeme právem nazvat královnou mezi léčivkami. Aloe vera podporuje celkovou regeneraci organismu; má blahodárný vliv při nechutenství a při trávících obtížích;  podporuje činnost jater, žlučníku a ledvin; příznivě působí na hladinu cukru a cholesterolu v krevním řečišti.
  • Spirulina působí jako silný antioxidant, obsahuje všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Spirulina je často považována za doplněk stravy 21. století, díky svým jedinečným vlastnostem.
  • Nanoklastry, podporuje vstřebávání živin v těle.

Immune 360 - je velmi silný imunomodulátor, obsahuje bioflavonoidy a komplex vitamínů (А,С,Е). Napomáhá při posilování imunity.

Imunita - obranyschopnost organismu. Imunita v imunologii označuje schopnost organismu bránit se proti škodlivým látkám (antigenům), pocházejícím jak z vnějšího prostředí, tak z prostředí z pohledu organismu vnitřního.
Imunita - je složitý mechanismus, do kterého jsou zahrnuty tkáně a různé orgány (např. brzlík, slezina, lymfatické uzliny), projevující se obranyschopností organismu, ale i jeho autotolerancí.

Nedostatek v organismu životně důležitých vitaminů snižuje přirozenou imunitu.

Vitaminy jsou velice důležité pro správnou funkci organismu, protože se podílejí na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Jsou nezbytné pro udržení řady tělesných funkcí a výstavbu nových tkání. Vitaminy mají také nezastupitelnou roli v prevenci některých onemocnění, zpomalují degenerativní projevy stárnutí a jsou schopny posilovat a obnovovat imunitní reakce organismu.Při nedostatku vitaminů dochází v organismu ke stavům, které označujeme jako hypovitaminóza. Nedostatek vitaminů se projevuje poruchami různých funkcí organismu, které mohou vyústit až ve vážná onemocnění.
Při nedostatku vitamínu A: citlivost na světlo a noční slepota, Xeroftalmie (suchý oční zánět), suchá, hrubá pokožka, lámavost vlasů a nehtů.
Při nedostatku vitamínu C patří nespecifická malátnost, zvýšená únavnost, ztráta chuti k jídlu, nízká odolnost vůči infekcím Dále se projevuje menší pevností cévní stěny (vlásečnic), zvýšenou krvácivostí, sníženou pevností vazivového aparátu zubu, což má za následek krvácivostí dásní, viklání a dokonce vypadávání zubů. Extrémní hypovitaminóza může vyvolat i kurděje, které se projevují oslabením a narušením kolagenních struktur a rozsáhlou kapilární krvácivostí. Neléčený stav kurdějí, může vyústit ve smrt. Naštěstí se kurděje vyskytují velice vzácně. Trpí-li organismus nedostatkem vitamínu C je obtížné léčit i běžná lehká onemocnění.
Nedostatek vitamínu E se může projevit jako neurologické potíže, snížení obranyschopnosti nebo poruchou funkce gonád, což může vést až k úplné neplodnosti. U novorozenců může nedostatek vitamínu E vyvolat anémii způsobenou zkrácením životnosti červených krvinek. Nedostatek vitamínu E je nejčastěji spojen s poruchami vstřebávání a distribuce tuků.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje: vitamín А 27500 IU, vitamín С 60 mg, vitamín Е (tokoferol) 43 IU, zinek (glukonan zinečnatý) 15 mg, selén (v aminové formě) 10 ug, imunomodulátory (ashwagandha kořen, astragalus kořen, kyselina ellagová, extract houb Maitake, lykopen) 257 mg, " Aloemannan " (aloe vera gel, arabinogalactan, b- glukan) 550 mg, komplex " Phycotene " 156 mg, spirulina 100 mg, nanoklastry (citrát draslíku, uhličitan draselný, dioxid křemíku, očištěná voda, síran hořečnatý, slunečnicový olej) 100 mg, stearát hořčíku, dioxid křemíku, гипромеллоза, voda.

Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.Pridat.eu


Recenze na Immune 360

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět