http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Tuk ze žraločích jater (Shark Liver Oil)

v kapslích (60 cps) Cena: 620 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

Tuk ze žraločích jater jako přírodní látka působí preventivně, posiluje imunitní systém a zvyšuje tak celkovou obranyschopnost organismu. Obsahuje antibactericum squalamin, který je svým účinkem srovnatelný s běžnými antibiotiky.

Tuk ze žraločích jater, účinky:
 • Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu;
 • Má protizánětlivé a protiradiační účinky (např. při práci s počítačem);
 • Zmírňuje průběh alergií (zejména po bodnutí hmyzem);
 • Při poruchách zraku, prevence oslabení zraku;
 • Bronchiální astma;
 • Cukrovka;
 • Zmírňuje lupénku;
 • Zlepšuje celkovou fyzickou kondici;
 • Zpomaluje stárnutí;
 • Urychluje hojení kůže;
 • Podporuje organismus proti leukémii;
 • Působí proti infarktu a mozkové příhodě;
 • Upravuje funkci kostní dřeně po chemoterapii;
 • Podporuje imunitu u častých onemocnění z nachlazení nebo alergie.

Tento produkt se vyrábí z tuku jater hlubinných žraloků (Centrophorus), žijících při pobřeží Tasmánie. Během několika století tuk získaný z jater žraloka se používal  jako domácí mastička ve státech, nacházejících se na pobřeží moří a oceánů, na těch místech, kde rybáři lovili žraloky.
Vědci zjistili, že tuk z jater žraloka obsahuje velké množství alkoxyglyceridů, které mají důležitou úlohu při regeneraci leukocytů. Alkoxyglyceridy, nacházejí se  v mateřském mléce, zajišťují kojícím dětem ochranu před infekcemi, pokud se jim nevytvoří vlastní imunitní systém. V malých množstvích alkoxyglyceridy se nacházejí v mase, ve sladkovodních rybách, ale hlavně v játrech hlubinných žraloků, jejich koncentrace je vyšší než v jakémkoliv jiném zdroji.
Rozsah použití alkoxyglyceridů  je neobyčejně široký. Používají se při hojení ran, energetické stimulaci organismu, při ochraně od infekcí, v boji s infekcí. Existují údaje o potlačování růstu nádorových buněk těmito sloučeninami a mají vliv na prodlužování života nemocných rakovinou. Alkoxyglyceridy podporují normální hladinu erytrocytů ( červených krvinek), a tím zajistí ochranu organismu.
Kromě toho, tuk z jater žraloka obsahuje skvalen ( působící jako přírodní antibiotika) a skvalamín. Skvalamín  je protibakteriálný, protiplísňový prostředek s širokým spektrem působení.

Tento prostředek je užitečný především pro lidi s problémy imunitního a onkologického charakteru, a  konkrétně, pro nemocné na rakovinu a pro nosiče virů imunitního deficitu člověka (HIV), který vyvolává  AIDS.Tuk z jater žraloka pomáhá při mnoha nemocech, souvisejících s deficitem imunitního systému,  jak vrozených i  chronických.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: každá kapsle obsahuje 570 mg očištěného tuku z jater žraloka. Neobsahuje: žádná umělá barviva a přísady.
 
Dávkování: Dospělí - 2 až 4 kapsle denně půl hodiny před jídlem.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Tuk ze žraločích jater (Shark Liver Oil)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět