http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Chlorella Pyrenoidosa -Taiwan

 
v kapslích (1200 cps.) Cena: 800 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

 Chlorella Pyrenoidosa je jednobuněčná zelená řasa, která představuje jeden z nejbohatších zdrojů vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších vzácných látek. 

Nejúčinnější látkou chlorelly je takzvaný růstový faktor - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt ze sladkovodní řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Bílkoviny této řasy se navíc svým charakterem více podobají bílkovinám živočišným než rostlinným, ale jsou přitom výrazně zdravější než klasické živočišné proteiny. 

Chlorella se vyznačuje vysokou koncentrací chlorofylu, obsahuje více chlorfylu než jakákoli jiná známá rostlina (pětkrát tolik jako spirulina a 10x tolik jako vojtěška). Chlorofyl byl ceněn jako nejsilnější detoxikační a čistící prostředek v přírodě. Chlorella je také super-koncentrát vitaminů, minerálů, bílkovin, vlákniny, beta-karotenu, nukleových kyselin (RNA a DNA) a aminokyselin. Vzhledem k tomu, že Chlorella je čistě přírodní produkt, jsou živiny v ní obsažené v přesně takové formě, rovnováze a struktuře, v jaké je příroda chtěla. 

Chlorella obsahuje nejbohatší zdroje RNA a DNA. Jak možná víte, RNA a DNA jsou základními stavebními kameny života. DNA je chemický plán pro nové buňky, který vysílá molekuly RNA jako tým dobře vyškolených pracovníků, které umožňují své buňky reprodukovat. 

Rozsáhlý výzkum ukázal, že Chlorella obsahuje více jak 10% ribonukleové kyseliny (RNA) a 3% deoxyribonukleové kyseliny (DNA), a je nejbohatším zdrojem nukleových kyselin. Doporučená denní porce chlorelly 3g poskytuje sedmnáctkrát vyšší množství DNA a RNA než byly nalezeny v sardinkách a jiném jídle, které je bohaté na tyto nukleové kyseliny. 

Nicméně, nutriční výhody chlorelly nekončí. Kouzlo Chlorelly leží hluboko uvnitř její buněčného jádra v podobě nukleotidů-peptid komplexu známý také jako Chlorella růstový faktor, nebo CGF. Chlorella růstový faktor, je neuvěřitelně silná látka, která se používá v léčbě mnoha nemocí. CGF obsahuje celou řadu jedinečných látek, jako jsou nukleové kyseliny, aminokyseliny, peptidy, vitamíny a polysacharidy, které poskytují to, co vaše tělo potřebuje ke stavbě nové, silné a zdravé buňky. Úžasný CGF podporuje tvorbu bílkovin, enzymů a ATP (energie molekuly). Takto chlorela posiluje celé tělo na buněčné úrovni. Také poskytuje anti-oxidanty, beta-karoten, a polysacharidy (beta-glukan). Polysacharidy obsažené v chlloreře stimulují produkci interferonu, který je důležitý pro imunitní systém. Rovněž poskytuje materiály pro buněčnou opravu a revitalizaci, což přispívá k rychlému hojení, stupňovaní energie života a pro mladistvý vzhled. 

 

Tak aby byla zajištěna nejvyšší stravitelnost lidským tělem, jsou buněčné stěny naší Chlorelly dezintegrovány –„rozbity“ čímž je získáno její maximální využití – vstřebání vitamínů. Jedná se o mechanické rozrušení buněčné stěny chlorelly ,,kdy jsou touto citlivou formou zachovány veškeré přírodní minerály a vitamíny. Tento proces je nezbytný pro lidský organismus tak se aby využili všechny užitné látky., Pokud totiž není řasa tzv. dezintegrovaná, tělo ji nevstřebá a vyloučí. Na rozdíl od některých řas, co jsou distribuovány ze zahraničí, je naše chlorella dezintegrovaná a má tedy skutečné maximálně hodnotné účinky, kdy první účinky např. čistění střev-zelená stolice, poznáte již po několika dnech užívání. Jak poznat dobrou kvalitní chlorellu viz info dole. Pridat.eu


Recenze na Chlorella Pyrenoidosa -Taiwan

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět