http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Joint Сomfort

tablety (120 tbl) Cena: 1300 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Revoluční přístup k řešení kloubních potíží.

Joint Сomfort je jedna z nejlepších ochran kloubů na našem trhu: přípravek je kombinací mnoha přírodních protizánětlivých látek, zaměřených na jednotlivé druhy zánětů. Působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.

Složky přípravku:
Chondroitin sulfát - VYŽIVUJE
Je důležitou součástí hyalinní kloubní chrupavky. Díky svým vlastnostem váže velké množství vody a udržuje napětí v kolagenní síti. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.
Glukosamin sulfát - VYŽIVUJE
Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) a je zdrojem pro syntézu proteoglykanů - stavebních složek chrupavky. Glukosamin je chrupavkou aktivně vychytáván. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj již vzniklých degenerativních změn chrupavky.
Kyselina hyaluronová - je nejdůležitější součástí kloubní tekutiny, která má zásadní význam pro pohyblivost kloubů. Zvyšuje její viskozitu a tím snižuje tření kloubních ploch, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.
N-AcetylCystein (NAC, N-ACETYL-L-CYSTEIN): Acetylovaná forma cysteinu (NAC) je prekurzorem silného antioxidantu glutathionu, který se vyskytuje v buněčné "vodě" a komponentech produkujících buněčnou energii známých jako mitochondrie. Za těchto podmínek je NAC nasazován jako hlavní agens proti volným radikálům. Nedostatek této chemické látky může být spjat s pomalou regenerací po tréninku a redukovanou ochranou proti zraněním. Pro kulturisty jsou mnohem důležitější studie, které prokazují efekt suplementace NAC spojený s oxidativním stresem po tréninku. Jedna taková studie ukazuje, že suplementace NAC (200 mg, 4x denně, s 800 mg ráno na zkoušku) prakticky eliminuje změny glutathionu spjaté se cvičením. Zabraňuje zvýšené oxidaci glutathionu v krvi. Suplementace NAC může výrazně zvýšit kapacitu odstraňování volných radikálů v plazmě.
 
CMO (Cetyl Myristoleate):
  • Podporuje regeneraci pohybového aparátu;
  • Zlepšuje pohyblivost kloubů;
  • Zajišťuje optimální stav pojivových tkání a kloubů.
MSM (methylsulfonylmethan) - PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK
Vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným, odborníky vysoce hodnoceným, zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.
Microhydrin: je nejlepší antioxidant ze všech v současnosti známých antioxidantů. Neutralizuje a zneškodňuje volné  radikály, které se tvoří v organismu v procesu životní činnosti.
Kyselina pantotenová (B5):
  • má důležitou úlohu při metabolických pochodech, účastní se tvorby různých enzymů, pomáhá tělu využívat sacharidy, tuky a bílkoviny z potravy;
Pantoténovou kyselinu tělo potřebuje k udržení správné komunikace mezi mozkem a nervovým systémem a tvorbě určitých antistresových hormonů. Zlepšuje stav při chronickém únavovém syndromu, při migréně, zažívacích potížích a některých alergických stavech. Tyto alergie mnohdy vznikají již v kojeneckém věku, kdy je dítě živeno umělou stravou bez KP. Tyto alergie pak mohou přetrvávat po celý život.
Glutation: příznivě působí jako koenzym mnoha metabolických pochodů v těle, navíc je velmi silným antioxidantem.
Vitamín С: udržuje celistvost tkání a zpomaluje stárnutí a degeneraci kloubů (osteoartritidu).
Vitamín Е: pomáhá udržovat pružnost chrupavky.
Bór (B): Pomáhá při vstřebávání vápníku a udržení kvality kostí v starším věku, podporuje tvorbu testosteronu, používá se při léčbě artritidy a osteoporózy.
Mangan (Mn): Podporuje růst a stav kostí , (ulehčuje ukládaní vápníku, fosforu do kostí), je součástí enzymů, a inzulínu, je nutný pro tvorbu tyroxinu (hormon štítné žlázy), pomáhá při tvorbě pohlavních hormonů, je nutný pro normální průběh svalových reflexů. Ovlivňuje tvorbu chrupavek a látkovou přeměnu cukrů a tuků. Nedostatek způsobuje poruchy motoriky a rovnováhy. Dostatek snižuje nervovou dráždivost, posiluje kosti a chrupavky, podporuje funkce CNS a rozmnožovacího ústrojenství, odstraňuje únavu a zlepšuje paměť.
Molybden se řadí k mikroelementům nezbytným pro organizmus, i když nebyly prokázány evidentní účinky jeho nedostatku u člověka. Koncentrace tohoto prvku v plazmě činí 6.0+/-2.2 μmol.
Molybden vstupuje do molekuly enzymů, které se účastní metabolismu bílkovin, tuků a purinů. Největší koncentrace molybdenu v lidském organismu byla nalezena v játrech a ledvinách, v kostní tkáni a zubech.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: Glukosamin, N-acetylglukosamin, chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), bor, vitamín С, vitamín Е, kyselina pantotenová (vitamín  B5), mangan, molybden, microhydrin.
 
Dávkování: 1 tableta 1x denně s jídlem. Doba používání - 1 měsíc.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Joint Сomfort

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět