http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Kůra Mravenčího Stromu (Pau D’Arco Bark)

v kapslích (90 cps) Cena: 470 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

Pau D’Arco Bark se používá proti velkému množství různých infekcí.

Pau D’Arco Bark, ovlivňuje:
 • Ochoření dýchacích cest (chřipka, zápal průdušnic, zápal průdušek);
 • Průduškové astma;
 • Zánět středního ucha, nosních dutin;
 • Plísňové onemocnění;
 • Gastritidu, rány žaludku a dvanácterníku;
 • Ochoření urogenitálního systému (cysty, prostatu, zánět ledvin);
 • Gynekologické onemocnění;
 • Železodeficitní anémii(jako zdroj organického železa);
 • Artritida a artróza;
 • Kožní choroby( uhry, ekzémy, vředy, dermatitidu);
 • Srdečno-cévní nedostatky;
 • Zánětlivé procesy různého původu;
 • Cukrovku.

Pau D‘Arco (kůra stromu lapacho) obsahuje látky, které jsou efektivní při bakteriálních, plísňových, parazitárních a virových onemocněních. Podílí se na eliminaci nádorových onemocnění, leukémie, na hojení zánětů kloubů a kostí. Napomáhá zlepšovat průběh jaterních nemocí, kožních nemocí (bércových vředů, lupénky, bradavic), alergických potíží a systémových chorob (lupus), podílí se na odstraňování odpadních látek z těla. Je to tradiční jihoamerický bylinný lék připravovaný z vnitřní kůry purpurového stromu lapacho, který roste v Jižní Americe. Zkušenosti vycházejí z výzkumu lidového léčitelství Indiánů v Jižní Americe, kde se používá úspěšně k odstraňování rakoviny a vůbec při terapii četných jiných nemocí. Substance obsažená v kůře stromu byla nazvána Lapacho; vykazuje významné účinky v předcházení nádorovým onemocněním.

Antibakteriální vlastnosti kůry mravenčího stromu jsou podmíněné lapacholem- látkou z vnitřní strany kůry. Poprvé ho získali v 1882. Lapachol  obsahuje látky podporující imunitu s protizánětlivými  vlastnostmi, odvrací grampozitivní a gramnegativní  mikroorganismy.

Protivirové působení kůry mravenčího stromu je podmíněné jeho schopností potlačit enzymatické procesy, bez kterých se virusy nemůžou rozmnožovat.

Protibakteriální vlastnosti mravenčího stromu jsou spjaté s obsahem xylidinu, který spolu s lapacholem zabraňuje růstu  bakterií, plísní v různých orgánech  a tkáních.

Protiparazitické působení kůry mravenčího  stromu se projevuje v schopnostech inhibovat  rozmnožování a růst vnitrobuněčných cizopasníků.

Imunokorektivní vlastnosti umožňují použít tuto unikátní rostlinu při, alergických a autoimunních  procesech v organismu, neobávají se jejich zesílení. Lapachol zvyšuje  nespecifickou odolnost organismu, posilňuje mechanismus  buněčné a humorální imunity.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Jedna dávka (1 kapsle) obsahuje: 500 mg kůra Mravenčího Stromu, stearan hořečnatý, želatin, voda. Neobsahuje: konzervanty, umělá barviva, aromatizátory, soli, droždí, produkty vyrobené z mléka, moučné komponenty, sacharosy.
 
Dávkování: Doporučuji užívat 1 kapsli 3x denně s jídlem.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Kůra Mravenčího Stromu (Pau D’Arco Bark)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět