http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Kůra Mravenčího Stromu s pampeliškou (Pau D`Arco with Dandelion)

v kapslích (90 cps) Cena: 470 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Přípravek Kůra mravenčího stromu s pampeliškou zahrnuje komplex rostlinných složek (pampeliška, kůra mravenčího stromu, oliva, hroznová jadérka), který chrání organizmus před různými viry a zvyšuje odolnost vůči různým bakteriálním a virovým infekcím, chrání před patogenními bakteriemi, plísněmi a posiluje imunitní systém.

Kůra mravenčího stromu je populární a respektovaný imunokorektor rostlinného původu.

Účinnou látkou kůry této jedinečné rostliny je lapachol, který brání reprodukci a růstu gram-pozitivních a gram-negativních organismů, inhibuje syntézu a rozmnožování enzymů podílejících se na regulaci životního cyklu virů, zastavuje růst nejrůznějších virů.

Kůra mravenčího stromu zvyšuje vrozenou imunitu, posiluje mechanismy buněčné a humorální imunity. To umožňuje jej používat při autoimunitních a alergických procesech v těle beze strachu z recidivy. Protiplísňové a protiparazitní účinky zajišťuje z kůry izolovaný xylodin, který spolu s lapacholem inhibuje růst a vývoj mnoha druhů plísní, jakož i intracelulárních parazitů.

Pampeliška je elixírem života. V kořenech pampelišky je obsaženo mnoho užitečných látek, které mají regenerační účinky na organismus: bílkoviny (do 15 %), glykosid taraxacin (do 10 %); vitamíny А, В2, С, minerály: vápník, železo, fosfor, inulín, nenasycené kyseliny.

Hroznová jadérka. Příroda nadělila a shromáždila v hroznových jádrech cenné antioxidanty (proantokyanidiny), minerální látky, vitamíny, chlorofyl, třísloviny. Účinné antioxidanty brání zničení zdravých buněk volnými radikály, posilují stěny kapilár, zpomalují proces stárnutí organismu, pomáhají obnovit poškozené tkáně.

Oliva je velmi stará, od starověku pěstovaná cenná rostlina, kterou uctívali již staří Řekové. Olivové listy obsahují mnoho užitečných látek: flavonoidy, organické kyseliny, vitamin C, glykosidy a třísloviny. V dostatečném množství obsahují kyselinu olejovou, linolovou a linolenovou, které podporují hojení a regeneraci těla.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení (1 kapsle obsahuje): kůra Mravenčího Stromu - 250 mg, kořen pampelišky - 150 mg, extrakt z hroznových jader - 50 mg, olivový extrakt z listů - 30 mg. Pomocné látky: mikrocelulóza, magnesium stearát, kapsle (želatin, voda).

Oblast použití: jako doplněk stravy - zdroj proantokyanidinu a tříslovin.

Dávkování: Dospělí: 1 kapsle 3 krát denně s jídlem. Doba používání: 1 měsíc.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.Pridat.eu


Recenze na Kůra Mravenčího Stromu s pampeliškou (Pau D`Arco with Dandelion)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět