http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Ultimate EU

tablety (120 tbl) Cena: 650 Kč

Dostupnost: do 15-ti pracovních dní

Popis produktu:

Jedinečný komplex vitaminů, minerálních látek a rostlinných složek pro vyrovnává hladinu potrebných vitamínu a minerálních solí v organizmu.

Ultimate, účinky:
  • Posilují imunitní systém, jenž chrání organizmus před působením škodlivých mikroorganizmů;
  • Pomáhá snižovat riziko kardiovaskulárních chorob, infarktu myokardu a mozkové mrtvice;
  • Pomáhá zlepšit kvalitu vlastů, nehtů a pleti;
  • Ovlivňuje funkce nervového systému;
  • Je nezbytný v procesu krvetvorby;
  • Upravuje látkovou výměnu v organismu;
  • Zlepšuje krevní oběh;
  • Pomáhá zlepšovat soustředění, krátkodobou paměť;
  • Pozitivně působí při poruchách paměti;
Vitamíny a minerály jsou důležité látky pro zdraví, vitalitu, růst a správný vývoj organismu.
Pro celkové posílení organismu je důležité udržovat stálou hladinu všech vitamínů a minerálů. V dnešní uspěchané době se snídaně, obědy i večeře scvrkávají na kvapně snězený hamburger někde u okýnka s nápisem „Fast food“. Je stále těžší doplnit všechny životně nutné prvky. Častěji než po zkvalitnění jídla saháme po různých potravinových doplňcích, kterými se snažíme nahradit to, co bychom měli přijímat v dostatečně bohaté, pestré a výživné stravě.
Pro posílení imunity je důležitá řada vitamínů. Především vitamin A, B, E, K a samozřejmě C, který bychom tělu měli dodávat nejen tehdy, když se cítím být nachlazení a kapesníky se stávají našim nejlepším přítelem. Zvýšenou dávku vitamínů bychom měli přijímat také bezprostředně po skončení onemocnění, v průběhu velkého psychického a fyzického vytížení.
 
Ultimate od společnosti Coral Club obsahuje všechny nezbytné složky které podporují činnost vašeho organismu.
 
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: jedna dávka (1 tableta) obsahuje: vitamín А (retinol) 3300 IU, vitamín D3 (cholekalciferol) 133 IU, vitamín Е (d- alfa tokoferol acetát) 70 IU, vitamín С (kyselina askorbová) 200 mg , vápník 167 mg, hořčík 67 mg, kyselina pantotenová 20 mg, molybden (Mo) 16,6 mg, vitamín В1 (thiamin) 10 mg, vitamín В2 (riboflavin) 10 mg, vitamín В6 (pyridoxin) 10 mg, kyselina nikotinová  5 mg, vitamín В3 5 mg, zinek 2,5 mg, mangan 2,5 mg, železo 2,5 mg, měď  (Cu) 0,33 mg, jod 0,03 mg, kyselina listová 70 ug, vitamín В12 (kobalamin) 20 ug, biotin (vitamín Н) 20 ug, selen 17 ug, chrom 17 ug. Jiné ingredience: chlorid draselný, betain HCI, cholín (jako bitartrate), p-aminobenzoová kyselina, inositol, cín (Sn), vanadium (V), nikl (Ni), silicium (Si), celulóza, stearát hořečnatý, kajenský pepř, kořen lekořice, heřmánek, šípek, rýžové otruby, řasa, lecitin. Neobsahuje: kvasnice.
 
Dávkování: 1 tableta 2x denně s jídlem nebo po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.


Pridat.eu


Recenze na Ultimate EU

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět