http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Triple FX

Balení (1) Cena: 900 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Popis produktu:

Energetický nápoj s nanoklastry, který Vás na dlouhou dobu povzbudí, zvýší Vaši výdrž a schopnost soustředit se.

Aktivní složky TRIPLE FX přispívají:

  • Synchronizaci a zlepšení mozkové činnosti a paměti;
  • Zlepšení reakce;
  • Zvyšuje odolnost k fyzické zátěži. Zlepšuje funkci dýchacího ústrojí;
  • Pomáhá neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů.

Společnost RBC vytvořila koktejl Triple FX, což je totálně nový produkt, který zvyšuje energii.
Triple FX přesahuje rámec obvyklých energetických nápojů. Toto vysoce moderní složení nejen zvyšuje Vaši energii a vytrvalost, ale také zvyšuje schopnost soustředit se a koncentrovat.

Tento osvěžující nápoje s obsahem citrusů může na několik hodin zvýšit Váš výkon, aniž by došlo k nadměrné stimulaci.

Moderní rytmus života, úroveň psycho-emocionálního zatížení a přetížení, nekonečný stres, špatné životní prostředí vedou k tomu, že dochází k poruchám spánku, zhoršování paměti a schopnosti soustředění, projevuje se slabost, podrážděnost, agresivita, která se střídá s apatií, snižuje se pracovní výkonnost. Tyto příznaky jsou přirozené i pro chronický únavový syndrom, a syndrom emocionálního vyhoření (SEV), jak lékaři nazývají tyto nové civilizační choroby. Chce-li člověk udržet krok se vším a všude, pamatovat si, udělat, dochází k tomu, že se uchyluje k tonizačním a povzbuzujícím prostředkům jako je káva, energetické nápoje, různé rostlinné a syntetické přípravky.

Triple FX - je jediný energetický nápoj, který dlouhodobě dodává energii, zvyšuje odolnost, zlepšuje náladu, normalizuje spánek. Ale tento nápoj se liší od ostatních. Jeho výrobci myslili nejen na to, jak zajistit jeho stimulační a tonizační účinky, ale také na to, jak kompenzovat spotřebovávané zdroje a nepoškodit přitom zdraví.

Mezi nejčastější „doping“ patří káva. To má mnoho kofeinu, nízký obsah kalorií a uhlohydrátů. Mohlo by se zdát, že je to dobře, ale káva s cukrem vyplavuje vápník z kostí. Kromě toho mírný, zato však stálý diuretický účinek kofeinu podporuje vyplavování draslíku, a tím i narušení rovnováhy vody a solí, srdečního rytmu.

Ostatní energetické nápoje mají mnohem více kalorií, obsahují sodík, tj. zadržují vodu v organizmu, dokonce i v případě, že jejich součástí jsou aminokyseliny a některé vitamíny, není jich dostatek pro doplnění vyčerpaných zdrojů.

Účinnost Trojité energie je způsobena kombinovaným účinek všech složek: aminokyselin, vitamínů a minerálů.

Aminokyseliny - jsou základem celé stavby organismu: regenerují buněčnou energetiku, zvyšuje se respirační aktivita tkání, zlepšuje krevní zásobení, vzestup využití glukózy v mozku, dynamika nervových procesů, myšlení, paměť, nálada, pomáhají normalizovat spánek.

Antioxidační vitaminy (А, С, Е), Vitamíny skupiny B:

  • Mají pozitivní vliv na centrální nervový system;
  • Zvyšují práceschopnost;
  • Mají antidepresivní účinky.

Minerály jako účastníci bioenergetického metabolismu posilují a doplňují původní účinek, a navíc udržuje optimální koncentraci minerálů, aniž by způsobil nerovnováhu, a tím i negativní následky související s energetickými nápoji.

Pokud potřebujete více energie a elánu, bez energetických nápojů se neobejdete, avšak při jejich výběru myslete nejen na účinky dnes, ale i na zdraví zítra.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: vitamín А (beta-karoten a retinol-palmitát), vitamín С, vitamín Е, vitamín В1, vitamín В2, nikotinamid, vitamín В6, vitamín В12, kyselina pantotenová, vápník (pantotenátu), zinek (glukonan), měď (glukonan), chrom (citrát), draslík, L- fenylalanin, taurin, cholin, glukuronolakton, L- tyrozin, glycin, kofein, nanoklastry.

Dávkování: Obsah sáčku vsypte do sklenice s čistou vodou. Nepoužívejte sycené nápoje ani džusy s dužninou, nejsou vhodné mléčné nebo alkoholické nápoje.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.Pridat.eu


Recenze na Triple FX

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět