http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Coral vojtěška (Coral Alfalfa)

tablety (200 tbl) Cena: 440 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

“Coral Alfalfa” je vynikajícím prostředkem prevence proti mnoha onemocněním, má mnohostranný vliv na zdraví. V přípravku je kromě listů vojtěšky obsažena i koncentrovaná šťáva z listů, což výrazně zvyšuje pozitivní účinek na organismus. Tato „královská bylina“ vyplňuje mezi bylinami zvláštní místo.

“Coral Alfalfa” účinky:

 • Zvyšuje výkonnost.
 • Přispívá k obnově vitality.
 • Je vhodný pro lidi s oslabeným organizmem.
 • Pomáhá lidem trpícím poruchami trávicího traktu.
 • Pomáhá při intoxikaci.
 • Zlepšuje funkci ledvin.
 • Je vhodný při žaludečních vředech.
 • Jedná se o přírodní analgetikum a diuretikum (normalizuje vodní bilanci a podporuje vylučování solí kyseliny močové z těla, čímž brání rozvoji zánětu močového měchýře a zánětu prostaty).

 

“Coral Alfalfa” je vynikající regenerační prostředek používaný jako prevence proti:

 • hypovitaminóze;
 • ateroskleróze;
 • únavě, zvýšené podrážděnosti;
 • dně;
 • nedostatečné laktaci.

Biolog Frank Bouver zjistil, že zelené listy vojtěšky obsahují osm esenciálních aminokyselin, nereprodukovatelných lidským organizmem, a nazval proto vojtěšku „velká léčitelka“. Vojtěška je bohatým zdrojem vitamínů K, B1, B2, B6, A, E, D2, D3, minerálních látek, zejména vápníku, fosforu a fluoru, saponinů, izoflavonů a mnohých dalších biologicky aktivních látek. Přítomností velkého množství vitamínu K se vojtěška řadí k účinným antihemoragickým nástrojům, které působí preventivně proti krvácivosti a krvácení. Proto se používá pro prevenci a také při komplexní léčbě různých forem hemoragického syndromu.

Vojtěška jednou z mála rostlin, které obsahují fluor přírodního původu, který se hromadí v těle, v první řadě v zubech. Fluor napomáhá tvorbě zubní skloviny a chrání zuby před kazem, a zároveň vykazuje baktericidní působení proti mikroorganismům, které se vyskytují v dutině zubu při zubním kazu a paradentóze.

Vojtěška má „univerzální“ léčivé účinky při onemocněních trávicího traktu, nadýmání, vředech a nedostatku chuti k jídlu, protože obsahuje „protivředový“ vitamin U. Tento vitamin přispívá k regeneraci poškozené sliznice trávicího traktu a normalizuje kyselost žaludku. Jako derivát metioninu vitamin U normalizuje lipidový metabolismus, zejména váže cholesterol a zabraňuje jeho vstřebávání, čímž brání rozvoji cévní aterosklerózy, snižuje ukládání neutrálních tuků v játrech, chrání játra před tukovou degenerací, má příznivé účinky na koronární a mozkovou cirkulaci. Vitamín U je rovněž schopen neutralizovat některé jedovaté látky a toxiny, když vykazuje i detoxikační účinek. Má rovněž antidepresivní účinky.

Ve vojtěšce je obsaženo velké množství chlorofylu, který snižuje riziko vzniku bakteriálních infekcí, napomáhá hojení, je velmi cenným prostředkem prevence chudokrevnosti.

Vojtěška je zejména velmi užitečná pro ženy v menopauze a kojící matky. Díky estrogenní aktivitě izoflavonů a schopnost zklidňovat stavy úzkosti a zvyšovat laktaci.

Vysoký obsah vlákniny umožňuje vyžívat přípravek jako jemné projímadlo.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: 1 kapsle obsahuje: List vojtěšky 150 mg, koncentrovaná šťáva z listů vojtěšky 120 mg, korálový prášek 50 mg. Pomocné látky: uhličitan vápenatý, mikrocelulóza, kyselina stearová, magnesium stearát.

Oblast použití: jako doplněk stravy - zdroj flavonoidů.

Dávkování: 2 tablety 2x denně s jídlem.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.Pridat.eu


Recenze na Coral vojtěška (Coral Alfalfa)

Zatím žádné recenze

Zanechte svůj komentář!


Zpět