http://coralclubprague.cz/

 

 

Potrava budiž Tvým lékem a Tvůj lék tvou potravou (Hippokrates).

 

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás upozornit, že náš internetový obchod není diskontní

Vital Water

Všechny produkty série Vital Water obnovují energetické parametry a molekulární strukturu vody, její životadárnou sílu. Používat takto upravenou vodu lze kdekoliv: doma, na návštěvě, v jiném městě nebo zemi, na dovolené nebo v práci.

Zařízení mění strukturu vody deformovanou v důsledku záporných účinků (elektromagnetického a akustického pole, značných výkyvů tlaku a teploty) a dodávají jí doplňkovou energii.

Všechna zařízení bez ohledu na svou konstrukci mají kovovou nádrž vyrobenou ze speciální nerezové oceli, uvnitř které je vzorek strukturované vody. Vzorek tvoří směs z několika světově proslulých léčebných vodních pramenů nacházejících se v rakouských Alpách a na evroasijské rovině. Má vysokou energetickou kapacitu a uspořádanou molekulární strukturu. Kovová nádrž je zmagnetizována pomocí magnetického pole, které svými parametry odpovídá přirozenému magnetickému poli Země a rezonuje s ním. V okolí dipólů strukturované vody existuje slabé elektromagnetické pole, které v důsledku vzniku rezonance získává obrovskou sílu.

Voda z vodovodu se při průchodu zařízením změkčuje, mění svou strukturu a získává energii v mikrorotujicích tocích (trubkovnice podle V. Schaubergera). Taková voda získává vlastnosti přírodní pramenité vody a má vyšší energetickou kapacitu ve srovnání s vodou původní. Používaní této vody vede ke zlepšení stavu pokožky a vlasů. Dále nedochází k tvorbě vodního kamene a rzi v systémech zásobování vodou, topných tělesech myček na nádobí a praček, na nádobí samotném a také prádle, vede i ke snížení spotřeby mycích prostředků a elektrické energie.

Řadit dle:
Vitastik

Vitastik

Zařízení Vitastik je zmagnetizovaný v magnetickém poli Země (know-how vývojáře) uzavřený dutý ocelový válec s koaxiálně uloženým turbulizátorem.

3000 Kč

Vitashell

Vitashell

Zařízení Vitashell je zmagnetizovaný uzavřený dutý ocelový válec, uvnitř něhož se ve zvláštní kapsli nachází energetický vodní komplex.

2200 Kč